WELD WOLD MARKET YOUTUBE KANALI BLOG HAKKIMIZDA İLETİŞİM

Hakkımızda

2018 yılında yolculuğuna başlayan girişimimiz, dijital mecralarda kaynaklı imalat teknolojileri ile ilgili tarafsız içerikler üreterek, kaynaklı imalat sektörünün paydaşlarını bir araya getirmek misyonuyla devam ediyor.

Oluşturduğumuz bağımsız kaynak topluluğuna özgün video içerikler üretiyoruz. Bunu gerçekleştirirken de bilgi ve tecrübelerimizi son teknoloji ışığında, izlenebilir ve eğlenceli şekilde aktarıyoruz. Markamızı ve yönettiğimiz topluluğu, takipçilerimizin ve sektörümüzün tüm paydaşlarının 'tarafsız otorite' algısını pekiştirecek şekilde büyütüyoruz.

Yeni projelerimiz Weld Wolf Eğitim ve Weld Wolf İş Bul platformları ile topluluğa verdiğimiz hizmetleri bir adım ileri taşımayı planlıyoruz. Weld Wolf Eğitim ve Weld Wolf İş Bul birbirinden ayrı çalışabilen platformlar olmasına karşılık tek bir üyelik ile her iki hizmetimizden de yararlanabileceğiniz bir model.

Eğitimler sonucunda sektörde bir adım önde olmanızı ve kendinizi alanınızda en iyi şekilde geliştirmenizi sağlayacağımıza inanıyoruz. Eğitimi tamamlayanlara Weld Wolf Eğitim Sertifikası veriyoruz. Böylece sektörde birlikte çalışmak istediğiniz firmalarla iletişim kurmak ve hayalinizdeki işe sahip olmak her zamankinden daha kolay olacak.

İş Bul ise kaynakçıların ve işverenlerin birbirlerini en kısa sürede ve doğru şekilde bulabilecekleri bir platform. Weld Wolf Eğitim sertifikasına sahip olanların ise işverenlerin gözünde bir adım önde olmasını, bu şekilde doğru ihtiyaca doğru çözümü sağlayabileceğimizi hedefliyoruz.